Dekanlarımız

Unvanı Adı Soyadı
Görevi
Göreve Başlama Tarihi
Görevden Ayrılma Tarihi
Prof.Dr.Kemal Gökçe
 
Dekan
18.07.1977
 
01.10.1978
 
Prof.Dr.Hakkı B.Ögelman
 
Dekan
01.10.1978
 
17.06.1981
 
Prof.Dr.Ahmet Acar
 
Dekan
17.06.1981
 
31.08.1982
 
Prof.Dr.Ahmet Çınar
 
Dekan
31.08.1982
 
10.09.1985
 
Prof.Dr.Şevki Yazgan
 
Dekan
10.09.1985
 
28.12.1989
 
Prof.Dr.Yusuf Ünlü
 
Dekan
02.03.1990
 
17.09.1992
 
Prof.Dr.Melih K.Boral
 
Dekan
29.12.1992
 
15.02.1999
 
Prof.Dr.Gülten Günel
 
Dekan
15.02.1999
 
06.02.2002
 
Prof.Dr.Bekir Özçelik
 
Dekan
07.02.2002
 
07.02.2005
 
Prof.Dr.Gülten Günel
Dekan V.
07.02.2005
14.03.2005
Prof.Dr.Sadullah Sakallıoğlu
 
Dekan V.
21.08.2006
 
26.09.2006
 
Prof.Dr.Sadullah Sakallıoğlu
Dekan
26.09.2006
 
03.01.2013
 
Prof.Dr. Selahattin Serin
 
Dekan
03.01.2013
 
26.12.2015
 
Prof.Dr. Selahattin Serin
 
Dekan V.
26.12.2015
 
20.11.2017
 
Prof.Dr. Halime Paksoy
 
Dekan
20.11.2017
 
13.11.2020
 
Prof.Dr. Halime Paksoy
 
Dekan V.
13.11.2020
 
10.12.2020
Prof.Dr.Faruk Karadağ
 
Dekan
10.12.2020
-